Kobiety i sexting – jak robić to dobrze?

 

Sexting sam w sobie nie sprawia wrażenia czynności zbyt skomplikowanej. Ot, robimy erotyczne zdjęcie lub kręcimy krótki filmik i gotowy materiał wysyłamy do zaufanych partnerów. Pewnie jednak część z was zadaje sobie pytanie, jak robić to NAPRAWDĘ dobrze. Tak dobrze, by nasza partnerka (bo ten wpis poświęcimy właśnie preferencjom płci pięknej) dosłownie oszalała z pożądania i najlepiej odpłaciła nam się równie gorącymi snapami.

 

Czego pragną dziewczyny?

 

Zacznijmy od ustalenia, że w większości przypadków kobiety mają inne potrzeby seksualne niż mężczyźni, a przynajmniej względem sex snapowania. O ile panom do osiągnięcia maksymalnego podniecenia często wystarczy ujęcie całkowicie nagiej dziewczyny, o tyle z paniami sprawa nie jest już tak oczywista.

Jeśli zdarzyło Ci się podzielić z inną użytkowniczką erotycznym zdjęciem, na które otrzymałeś w odpowiedzi jedynie zdawkowe „dzięki”, bądź reakcji nie doczekałeś się wcale, być może poniższe rady sprawią, że sexting nie będzie miał już przed Tobą tajemnic. A przynajmniej pozwolą Ci osiągać w nim nieco większe sukcesy.

 

10 przykazań sextingu z kobietą

 

Co więc robić i jak to robić, by nasze zdjęcia i wiadomości rozpaliły dziewczynę do czerwoności? Oto 10 naczelnych zasad wymiany erotycznych snapów z kobietą:

 

1. Uzyskaj jej zgodę

Nie polecamy rozpoczynania kontaktu od treści erotycznych. Porozmawiajcie przynajmniej chwilę i upewnij się, że dana kobieta chce nawiązać z Tobą tego typu kontakt. Często kobiety bombardowane są seksualnymi zdjęciami obcych facetów – takim działaniem raczej nie zaskarbisz sobie jej sympatii. Ani pożądania.

 

2. Powoli buduj napięcie.

Zacząć sexting od filmiku z wyeksponowanym przyrodzeniem to trochę jak oglądanie porno od końca – niezbyt ekscytujące. Jeśli dopiero nawiązujesz kontakt z dziewczyną, zacznij delikatnie i nie spiesz się nadmiernie. Podnieć ją dwuznaczną rozmową, poflirtuj. Pozwól, by jej wyobraźnia sama zaczęła tworzyć scenariusze tego, co chciałaby z Tobą robić. Pierwszy kontakt nie jest momentem na odkrycie wszystkich kart – w końcu rzeczy niedostępne kręcą nas znacznie bardziej. Co więc możesz zrobić? Możesz przesłać zdjęcie odsłaniające zarys klatki piersiowej czy mięśni brzucha. Erotyczne zabarwienie pierwszych kilku ujęć może być dość subtelne – taki niedosyt prawdopodobnie wzbudzi w Twojej partnerce ochotę na więcej. Kiedy dziewczyna odpowie Ci w podobny sposób, możesz posunąć się o krok dalej i pozwolić sobie na bardziej śmiałe ujęcia, na przykład zsuwając bieliznę odrobinę niżej.

 

3. Zadbaj o siebie!

Punkt tak oczywisty, jak i często niedoceniany. Oczywiście są kobiety o różnych preferencjach i gustach, jednak w znacznej większości dziewczynom podoba się schludny wygląd u mężczyzn. Oznacza to stanowcze NIE dla gęstego buszu w miejscach intymnych, czy co gorsza, na plecach. Nie musisz oczywiście obsesyjnie biegać z maszynką każdego dnia, wystarczy okazjonalnie nieco ujarzmić zarost i po prostu o siebie zadbać. Również wyciągniętym majtkom, z (o zgrozo!) dziurami, czy skarpetkom do zdjęć bez majtek podziękujemy 🙂

 

4. Otoczenie ma znaczenie.

Nie tylko o własny wygląd powinieneś się zatroszczyć – zabałaganiony pokój ze stertą ubrań na krześle w tle zdjęcia raczej nie wzbudzą kobiecego pożądania, podobnie jak brudne lustro, w którym robisz półnagie selfie. Względny porządek to punkt obowiązkowy 🙂

 

5. Wzbudź w niej emocje.

Kobiety to istoty w dużej mierze kierujące się emocjami. Przesyłając partnerce do sextingu gorące zdjęcia czy filmy, postaraj się pokazać w nich, jak bardzo seksowna jest dla Ciebie i do jakiego stanu Cię doprowadza. Nie szczędź komplementów (tylko szczerych!) i otwarcie dziel się z nią tym, co dzięki niej właśnie przeżywasz.

 

6. Rozmawiaj z nią.

Postaraj się poznać jej potrzeby, dowiedz się, jakie ma pragnienia, o czym fantazjuje. A potem, na tyle na ile pozwala Ci wirtualna forma komunikacji, spełniaj te fantazje! Gwarantujemy, jeśli poświęcisz więcej uwagi preferencjom kobiety, aniżeli własnym, możesz liczyć na aktywne zaangażowanie z jej strony w spełnianiu także Twoich potrzeb.

 

7. Dbaj o częstotliwość kontaktu.

Oczywiście nie namawiamy do sextingowej monogamii, aczkolwiek jedna bądź kilka wirtualnych relacji, o które regularnie dbasz i ciągle podsycasz w nich seksualne napięcie, dadzą Ci więcej korzyści i spełnienia, niż masowe wysyłanie zdjęć do 500 użytkowniczek. Chyba, że Twoim celem jest poznanie maksymalnej ilości kobiet – takiej strategii również nie krytykujemy 🙂

 

8. Szanuj jej prywatność.

Wielu mężczyznom podoba się, gdy kobieta eksponuje się w całości, nie zakrywając przy tym twarzy. Jeśli jednak dziewczyna, z którą wymieniasz erotyczne snapy nie chce ujawniać swojej twarzy lub podaje szczątkowe informacje na własny temat, szanuj jej decyzję i nie naciskaj.

 

9. Dbaj o własne bezpieczeństwo.

Także Ty nie powinieneś zapominać o kwestiach prywatności i bezpieczeństwa w sieci. Przesyłając komuś nagie zdjęcia, nigdy nie masz gwarancji, że nie trafią one w niepowołane ręce. Mówi się, że rzecz raz opublikowana w internecie nigdy nie ginie całkowicie i mając to na uwadze, nie rób zdjęć czy filmów, które mogą być dla Ciebie upokarzające, gdyby wyciekły do sieci. Baw się ostrożnie!

 

10. Bądź sobą!

Jakkolwiek banalnie to nie brzmi, po prostu zachowuj się naturalnie. Miej na uwadze wspomniane wcześniej zasady, lecz przede wszystkim postępuj w zgodzie z samym sobą – udawanie kogoś, kim nie jesteś dość szybko wzbudzi podejrzenia po drugiej stronie.

 

Do dzieła!

 

Tak opisać możemy podstawowe założenia udanego sextingu z kobietą – stosując się do naszych zasad, znacznie redukujesz swoje szanse na popełnienie teatralnej gafy. Dlaczego nie zapewniamy o gwarancji sukcesu? Ponieważ każda kobieta to indywidualna jednostka o innych pragnieniach i preferencjach, nie ma więc jednej, uniwersalnej recepty na doprowadzenie jej do wrzenia z pożądania. Mimo tego, kierując się powyższymi przykazaniami i zachowując elastyczność w podejściu do każdej partnerki, zwiększasz swoje szanse na satysfakcjonujący sexting.